Hakkımızda

Bakım Merkezimiz 20.11.2018 tarihinde alınan 641239 sayılı Açılış Onayı ile 22.11.2018 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet verilmekte olan engellilerimize yüksek hizmet kalitesi anlayışı ve yenilikçi bir yaklaşımla kurumsal özeni ev sıcaklığıyla birleştirip insan haysiyetine uygun bir yaşam sürmelerini amaçladık.

Etik ilkelere bağlı kalan uzman kadromuzu, alanın en son bilgi ve teknolojisiyle bütünleştirerek Engellilerimizin tam bir iyilik halinde olmalarını sağlamayı temel ilkemiz olarak belirledik.
Kuruluşumuz zihinsel engellilere (Sağlık Raporunda zihinsel yazılan Demans / Alzheimer hastaları dahil) 24 saat yatılı bakım hizmeti vermektedir.

Kurucularımız; Bakım Merkezleri hizmeti konusunda deneyimli kişiler olup, Empati Bakım Merkezi’nin benzeri diğer engelli kuruluşların kurucuları arasında yer almış ve uzun yıllar Kuruluş Müdürlüğü de yapmış olan, Sosyal Hizmet konusunda eğitimli ve uzman kişilerdir. 

Sorumlu Müdürümüz; 1981 yılında Sosyal Hizmetler Akademisinden mezun olmuş, 20 yıl Sosyal Hizmet Kuruluşlarında müdürlük, 8 yıl İl Müdürlüğü ve emekli olduktan sonra 5 yıl Özel Bakım Merkezi Müdürlüğü yapmıştır. Ayrıca kadromuzda bulunan 4 sağlık personeli ve eğitimli Bakım Elemanları ile engellilerin tüm yaşamsal ihtiyaçlarının karşılanmasının yanı sıra tedavilerinin yaptırılması ve devamında takip edilmesi ile psiko-sosyal destek için mesleki çalışmalar yapılmaktadır. 

Engellerimizin sağlıklı yaşamaları için tüm tıbbi destekler alınmakta ve tedavileri takip edilerek daha sağlıklı yaşamlarını sürdürmeleri için özel önem gösterilmektedir.  

Merkez Binamız Zihinsel Engelli Bakım Merkezi olarak projesi yapılmış, erişilebilirlik standartlarına uygun olan yeni bir binadır.

Engelli Bakımının Her Aşamasında Kalite Güvencesi:
Kaliteyi ve Kalite uygulamalarını önde tutan ÖZEL EMPATİ BAKIM MERKEZİ, faaliyetinin her aşamasında kalite güvencesini sağlamak amacı ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından merkezimize hizmet alması istenen engellilerin yaşam standartlarını muhafaza ve gerektiğinde yükseltmek amacı ile faaliyet göstermektedir. 

Copyright © 2018 | Empati Huzurevi ve Bakım Hizmetleri